www.superbahis77.com

haftasonu maçları – 22 23 24 ocak 2010

Ocak 22nd, 2010 by admin

yeni bir haftasonunda yeni bir maç programıyla sizlerleyiz. iddaa’nın 22, 23 ve 24 ocak 2010 için bülteni belli oldu. istediğiniz maça yüksek oranlarla bahis oynamak için soldaki uzun banner’a tıklayabilirsiniz. lig tv maçlarında fair play dolu bir mücadele dileriz.

TSL 20:00 Fenerbahçe v Denizlispor 106
HOL2 21:00 Cambuur Leeuwarden v Veendam 107
HOL2 21:00 De Graafschap v Helmond Sport 108
HOL2 21:00 Den Bosch v Roosendaal 109
HOL2 21:00 Emmen v Dordrecht 110
HOL2 21:00 Excelsior v Haarlem 111
HOL2 21:00 Fortuna Sittard v EVV Eindhoven 112
HOL2 21:00 Top Oss v Volendam 113
HOL2 21:00 Telstar Ijmuiden v MVV Maastricht 114
HOL2 21:00 Zwolle v Omniworld 115
AL1 21:30 Freiburg v Stuttgart 116
HOL 21:45 PSV Eindhoven v Nec Nijmegen 117
ITB 21:45 Empoli v Torino 119
MEK 04:00 U.A.G. (Tecos) v Puebla 120
AL2 14:00 Kaiserslautern v Ahlen 129
AL2 14:00 St. Pauli v Alemannia Aachen 130
TSL 14:00 Eskişehirspor v Manisaspor 131
TSL 14:00 Kasımpaşa v Bursaspor 132
İKP 14:30 Motherwell v St. Mirren 134
FAK 14:45 Preston v Chelsea 135
FAK 14:45 Reading v Burnley 137
FRK 16:00 Grenoble v Montpellier 138
AL1 16:30 Bochum v Schalke 04 139
AL1 16:30 Hertha Berlin v Mönchengladbach 140
AL1 16:30 Mainz 05 v Hannover 96 141
AL1 16:30 Nürnberg v Frankfurt 142
AL1 16:30 Werder Bremen v Bayern Munich 143
ITB 16:30 Albinoleffe v Cittadella 144
ITB 16:30 Ascoli v Modena 145
ITB 16:30 Brescia v Crotone 146
ITB 16:30 Cesena v Gallipoli 147
ITB 16:30 Grosseto v Triestina 148
ITB 16:30 Mantova v Frosinone 149
ITB 16:30 Padova v Reggina 150
ITB 16:30 Salernitana v Ancona 151
ITB 16:30 Sassuolo v Vicenza 152
YUN 16:45 Asteras Tripolis v Panionios 153
YUN 16:45 Ergotelis v Levadiakos 154
İNP 17:00 Manchester Utd. v Hull City 155
FAK 17:00 Accrington Stanley v Fulham 157
FAK 17:00 Aston Villa v Brighton 159
FAK 17:00 Bolton v Sheffield United 161
FAK 17:00 Cardiff v Leicester City 163
FAK 17:00 Derby County v Doncaster 164
FAK 17:00 Everton v Birmingham 165
FAK 17:00 Notts County v Wigan 167
FAK 17:00 Portsmouth v Birmingham 169
FAK 17:00 Southampton v Ipswich Town 170
FAK 17:00 West Bromwich v Newcastle United 171
FAK 17:00 Wolverhampton v Crystal Palace 172
İNCL 17:00 Blackpool v Watford 173
İNCL 17:00 Middlesbrough v Swansea 174
İNCL 17:00 Plymouth v Barnsley 175
İNCL 17:00 Sheffield Wednesday v Peterborough 176
İN1 17:00 Bristol Rovers v Hartlepool 177
İN1 17:00 Carlisle v Stockport 178
İN1 17:00 Gillingham v Colchester 179
İN1 17:00 Milton Keynes Dons v Tranmere 180
İN1 17:00 Norwich City v Brentford 181
İN1 17:00 Oldham v Millwall 182
İN1 17:00 Southend v Wycombe 183
İN1 17:00 Yeovil v Exeter 184
İN2 17:00 Aldershot v Bournemouth 185
İN2 17:00 Bury v Hereford 186
İN2 17:00 Cheltenham v Rochdale 187
İN2 17:00 Crewe v Darlington 188
İN2 17:00 Lincoln v Bradford 189
İN2 17:00 Morecambe v Barnet 190
İN2 17:00 Northampton v Accrington Stanley 191
İN2 17:00 Port Vale v Macclesfield 192
İN2 17:00 Rotherham United v Grimsby Town 193
İN2 17:00 Shrewsbury v Dagenham & Rbridge 194
İN2 17:00 Torquay v Burton Albion 195
İBSL 17:00 Altrincham v Hayes 196
İBSL 17:00 Cambridge v York 197
İBSL 17:00 Crawley Town v Kidderminster 198
İBSL 17:00 Ebbsfleet United v Forest Green 199
İBSL 17:00 Gateshead v Luton 200
İBSL 17:00 Grays Athletic v Oxford 201
İBSL 17:00 Rushden v Barrow 202
İBSL 17:00 Salisbury v Histon 203
İBSL 17:00 Stevenage v Kettering 204
İBSL 17:00 Tamworth v Eastbourne Borough 205
İBSL 17:00 Wrexham v Wimbledon 206
İKP 17:00 Aberdeen v Kilmarnock 207
İKP 17:00 Hibernian v Hamilton 208
İKP 17:00 Rangers v Hearts 209
İK1 17:00 Airdrie Utd. v Inverness C.T. 211
İK1 17:00 Partick Thistle v Dunfermline Athletic 212
İK1 17:00 Queen of the South v Dundee 213
İK1 17:00 Raith Rovers v Greenock Morton 214
İK1 17:00 Ross County v Ayr United 215
İK2 17:00 Arbroath v Peterhead 216
İK2 17:00 Clyde v Brechin City 217
İK2 17:00 Dumbarton v Cowdenbeath 218
İK2 17:00 Stenhousemuir v Alloa Athletic 219
İK2 17:00 Stirling Albion v East Fife 220
İK3 17:00 Albion Rovers v Forfar Athletic 221
İK3 17:00 Elgin City v Berwick 222
İK3 17:00 Montrose v East Stirling 223
İK3 17:00 Queen`s Park v Annan Athletic 224
İK3 17:00 Stranraer v Livingston 225
İS2 17:00 Numancia v Cadiz 226
FRK 18:45 Bordeaux v Ajaccio 227
YUN 19:00 Larissa v Iraklis 229
ITA 19:00 Catania v Parma 230
İS1 19:00 Sevilla v Almeria 231
İS2 19:00 Albacete v Cartagena 233
İS2 19:00 Hercules v Real Union 234
İS2 19:00 Salamanca v Villarreal II 235
İS2 19:00 Gimnastic Tarragona v Las Palmas 236
TSL 19:00 Beşiktaş v Büyükşehir Bld. 237
FAK 19:15 Tottenham v Leeds United 239
AL1 19:30 Dortmund v Hamburger Sv 241
HOL 19:45 Heracles Almelo v Vitesse 242
FR2 20:00 Fc Tours v Istres 243
HOL 20:45 Heerenveen v Willem II 244
HOL 20:45 Roda v Utrecht 245
BEL 21:00 Cercle Brugge v Charleroi 246
BEL 21:00 Kortrijk v Germinal Beerschot 247
BEL 21:00 Lokeren v Roeselare 248
BEL 21:00 Westerlo v AA Gent 249
BEL 21:00 Zulte Waregem v St Truiden 250
BREPAU 21:00 Ponte Preta v Monte Azul 251
İS1 21:00 Valladolid v Barcelona 252
HOL 21:45 Waalwijk v Nac Breda 254
ITA 21:45 Juventus v Roma 255
İS1 23:00 Deportivo La Coruna v Athletic Bilbao 256
BREPAU 23:30 Bragantino v Portuguesa de Desportos 257
BREPAU 23:30 Sao Paulo v Rio Claro 258
MEK 01:00 Cruz Azul v UNAM. (Pumas) 259
MEK 01:00 Gallos Blancos(Queretaro) v Pachuca 260
MEK 03:00 Atlante v San Luis 261
MEK 03:00 Monarcas Morelia v Club America 262
MEK 03:00 Tigres v Guadalajara 263
MEK 04:45 Atlas v Monterrey 264
İS2 13:00 Levante v Real Betis 301
HOL 13:30 Ajax Amsterdam v Az Alkmaar 302
T2BY 13:30 Çorumspor v Güngören Bld. 304
T2BY 13:30 Etimesgut Şeker v İskenderun Demir Çelik 305
T2B1 13:30 Beykozspor 1908 v Gebzespor 306
T2B1 13:30 Bozüyükspor v Pendikspor 307
T2B2 13:30 Fethiyespor v Tepecik Bld. 308
T2B3 13:30 Ofspor v A.Sebatspor 309
T2B4 13:30 Malatyaspor v Adıyamanspor 310
TBA 13:30 Adanaspor v Mersin I.Y. 311
TBA 13:30 Boluspor v Çaykur Rizespor 312
TBA 13:30 Bucaspor v Dardanelspor 313
TBA 13:30 G.Antep Bld.Spor v Kartalspor 314
TBA 13:30 Giresunspor v Kardemir Karabük 315
TBA 13:30 Hacettepe v Kocaelispor 316
T3BY 13:30 Darıca Gençler Bir. v Bandırmaspor 317
T3BY 13:30 Kırıkhanspor v Anadolu Üsküdar 318
TÜ3-1 13:30 Gaziosmanpaşa v İnegölspor 319
TÜ3-2 13:30 Altınordu v İzmirspor 320
TÜ3-3 13:30 Maltepespor v İstanbul Kartal Bld. 321
TSL 14:00 Ankaragücü v Diyarbakırspor 322
TSL 14:00 Kayserispor v Gençlerbirliği 323
AL2 14:30 Arminia Bielefeld v TuS Koblenz 325
AL2 14:30 Karlsruher Sc v Paderborn 326
AL2 14:30 Oberhausen v Augsburg 327
YUN 14:30 Atromitos v Kavala 328
YUN 14:30 Panthrakikos v Xanthi 329
BREPAU 15:00 Santo Andre v Paulista 330
TSL 15:00 Trabzonspor v Sivasspor 331
İKP 15:15 Falkirk v Dundee United 333
FAK 15:30 Stoke City v Arsenal 334
HOL2 15:30 AGOVV Apeldorn v Go Ahead Eagles 336
HOL 15:30 Groningen v Twente 337
HOL 15:30 Sparta Rotterdam v Den Haag 338
HOL 15:30 VV Venlo v Feyenoord 339
FRK 16:00 St Etienne v Lorient 340
ITA 16:00 Bologna v Bari 341
ITA 16:00 Genoa v Atalanta 342
ITA 16:00 Lazio v Chievo 344
ITA 16:00 Livorno v Napoli 345
ITA 16:00 Palermo v Fiorentina 346
ITA 16:00 Siena v Cagliari 347
ITA 16:00 Udinese v Sampdoria 348
AL1 16:30 Wolfsburg v Köln 349
YUN 16:45 Aris Saloniki v Panathinaikos 351
İKP 17:30 St. Johnstone v Celtic 352
AFUK 18:00 Angola v Gana 354
FAK 18:00 Scunthorpe v Manchester City 355
İS1 18:00 Espanyol v Mallorca 357
İS1 18:00 Sporting Gijon v Racing Santander 358
İS1 18:00 Tenerife v Valencia 359
İS1 18:00 Villarreal v Zaragoza 361
İS1 18:00 Xerez v Osasuna 363
İS2 18:00 Córdoba v Castellon 364
İS2 18:00 Recreativo Huelva v Rayo Vallecano 365
İS2 18:00 Huesca v Celta Vigo 366
İS2 18:00 Real Murcia v Girona 367
İS2 18:00 Real Sociedad v Elche 368
AL1 18:30 Hoffenheim v Bayer Leverkusen 369
BEL 19:00 KV Mechelen v Standard Liège 370
YUN 19:00 AEK Atina v Pas Giannina 371
YUN 19:00 Olympiakos v Paok 373
TSL 19:00 Galatasaray v Gaziantepspor 375
MEK 20:00 Toluca v Jaguares 377
İS1 20:00 Getafe v Atletico Madrid 378
BREPAU 21:00 Oeste v Corinthians 379
BREPAU 21:00 Palmeiras v Ituano 380
BREPAU 21:00 Sao Caetano v Sertaozinho 381
BEL 21:30 Genk v Club Brugge 382
AFUK 21:30 Fildişi Sahilleri v Cezayir 383
FRK 21:45 Monaco v Lyon 384
ITA 21:45 Inter v Milan 385
MEK 22:00 Indios v Santos Laguna 386
İS1 22:00 Real Madrid v Malaga 387
PRL 22:15 Braga v Uniao Leiria 389
PRL 22:15 Leixoes v Academica 390
PRL 22:15 Nacional Madeira v Guimaraes 391
PRL 22:15 Rio Ave v Benfica 392
BREPAU 23:30 Mirassol FC v Gremio Barueri 393
BREPAU 23:30 Mogi Mirim v Santos 394
BREPAU 23:30 Rio Branco v Botafogo SP 395

Etiketler: , , , ,
  • Yorumlar Kapalı
  • Posted in Genel

Comments are closed.