www.superbahis77.com

4 aralık 2010 iddaa bülteni

Aralık 4th, 2010 by admin

4 aralık cumartesi gününün maç programı aşağıdaki gibidir. günün en önemli maçı spor toto süper lig’de 19:00′da başlayacak olan <strong>kasımpaşa – galatasaray maçı</strong>. bu karşılaşma için canlı maç izle siteniz tribuntv.net olarak iddaa tahminimiz 3,5 gol üstü. aşağıdaki maçlara ve daha fazlasına hemen şimdi internetten tek maç olarak canlı bahis oynamak için sitemizdeki betsson ya da superbahis banner’larına tıklayın. bol şans!

İNCL 14:45 Ipswich Town v Swansea 154
DAN 16:00 Fc Cobenhagen v Esbjerg 155
ITB 16:00 Albinoleffe v Empoli 156
ITB 16:00 Ascoli v Padova 157
ITB 16:00 Cittadella v Triestina 158
ITB 16:00 Grosseto v Modena 159
ITB 16:00 Livorno v Pescara 160
ITB 16:00 Novara v Crotone 161
ITB 16:00 Portogruaro v Atalanta 162
ITB 16:00 Sassuolo v Piacenza 163
ITB 16:00 Varese v Reggina 164
AL1 16:30 Eintracht Frankfurt v Mainz 05 165
AL1 16:30 Freiburg v Hamburger Sv 166
AL1 16:30 Mönchengladbach v Hannover 96 167
AL1 16:30 Stuttgart v Hoffenheim 168
AL1 16:30 Wolfsburg v Werder Bremen 169
AVU 17:00 FC Wiener Neustadt v Mattersburg 170
İNP 17:00 Arsenal v Fulham 171
İNP 17:00 Birmingham v Tottenham 172
İNP 17:00 Blackburn v Wolverhampton 173
İNP 17:00 Chelsea v Everton 174
İNP 17:00 Manchester City v Bolton 175
İNP 17:00 Wigan v Stoke City 176
İNCL 17:00 Ert. Cardiff P – P Preston 177
İNCL 17:00 Coventry v Middlesbrough 178
İNCL 17:00 Derby County v Norwich City 179
İNCL 17:00 Ert. Hull City P – P Queens P.R. 181
İNCL 17:00 Leeds United v Crystal Palace 182
İNCL 17:00 Ert. Nottingham Forest P – P Bristol City 183
İNCL 17:00 Ert. Portsmouth P – P Burnley 184
İNCL 17:00 Ert. Sheffield United P – P Reading 185
İNCL 17:00 Watford v Leicester City 186
İN1 17:00 Ert. Brentford P – P Notts County 187
İN1 17:00 Ert. Brighton P – P Colchester 188
İN1 17:00 Ert. Bristol Rovers P – P Bournemouth 189
İN1 17:00 Ert. Dagenham & Rbridge P – P Huddersfield 190
İN1 17:00 Ert. Exeter P – P Tranmere 191
İN1 17:00 Ert. Leyton Orient P – P Carlisle 192
İN1 17:00 Ert. Milton Keynes Dons P – P Plymouth 193
İN1 17:00 Ert. Rochdale P – P Charlton 194
İN1 17:00 Swindon v Sheffield Wednesday 195
İN1 17:00 Ert. Walsall P – P Oldham 196
İN1 17:00 Ert. Yeovil P – P Peterborough 197
İN2 17:00 Ert. Accrington Stanley P – P Shrewsbury 198
İN2 17:00 Ert. Bury P – P Chesterfield 199
İN2 17:00 Ert. Cheltenham P – P Lincoln 200
İN2 17:00 Ert. Crewe P – P Wycombe 201
İN2 17:00 Ert. Hereford P – P Morecambe 202
İN2 17:00 Northampton v Stockport 203
İN2 17:00 Oxford v Barnet 204
İN2 17:00 Ert. Port Vale P – P Stevenage 205
İN2 17:00 Ert. Torquay P – P Burton Albion 206
İBSL 17:00 Ert. Darlington P – P Kidderminster 207
İBSL 17:00 Ert. Eastbourne Borough P – P Gateshead 208
İBSL 17:00 Ert. Forest Green P – P Luton 209
İBSL 17:00 Ert. Hayes P – P Rushden 210
İBSL 17:00 Ert. Histon P – P Fleetwood 211
İBSL 17:00 Ert. Kettering P – P Bath City 212
İBSL 17:00 Ert. Mansfield P – P Barrow 213
İBSL 17:00 Ert. Southport P – P Grimsby Town 214
İBSL 17:00 Ert. Wrexham P – P Crawley Town 215
İBSL 17:00 Ert. York P – P Wimbledon 216
İK2 17:00 Alloa Athletic v Peterhead 222
İS2 17:00 Numancia v Real Betis 230
TSL 17:00 Ankaragücü v Sivasspor 231
YUN 17:15 Iraklis v Ergotelis 232
YUN 17:15 Panionios v Kerkyra 233
İSV 17:45 Basel v Young Boys 234
DAN 18:00 Odense v Aalborg 235
ROM 18:00 Gloria Bistrita v FC Timisoara 236
İSV 18:45 St Gallen v Neuchatel Xamax 237
ITA 19:00 Chievo v Roma 238
İS1 19:00 Levante v Atletico Madrid 239
İS2 19:00 Barcelona II v Valladolid 240
İS2 19:00 Cartagena v Albacete 241
İS2 19:00 Cordoba v Recreativo Huelva 242
İS2 19:00 Huesca v Alcorcon 243
İS2 19:00 Gimnastic Tarragona v Villarreal II 244
TSL 19:00 Kasımpaşa v Galatasaray 245
İNCL 19:20 Millwall v Scunthorpe 246
AVU 19:30 Salzburg v Austria Vienna 247
AVU 19:30 Sturm Graz v Lask Linz 248
AVU 19:30 FC Wacker Innsbruck v Kapfenberg 249
İNP 19:30 Ert. Blackpool P – P Manchester Utd. 250
AL1 19:30 Schalke 04 v Bayern Munich 251
YUN 19:30 Panathinaikos v Panserraikos 252
HOL 19:45 Ajax Amsterdam v Nec Nijmegen 253
FR1 20:00 Arles v Nancy 254
FR1 20:00 Lens v Auxerre 255
FR1 20:00 Lille v Lorient 256
FR1 20:00 Rennes v Monaco 257
FR1 20:00 Sochaux v Valenciennes 258
FR1 20:00 Toulouse v Caen 259
ROM 20:30 Dinamo Bükreş v Astra Ploiesti 260
HOL 20:45 Excelsior v Nac Breda 261
HOL 20:45 PSV Eindhoven v Heracles Almelo 262
BEL 21:00 Charleroi v Cercle Brugge 263
BEL 21:00 Eupen v AA Gent 264
BEL 21:00 Lierse v KV Mechelen 265
BEL 21:00 St Truiden v Kortrijk 266
İS1 21:00 Osasuna v Barcelona 267
POR 21:15 Vitoria Guimaraes v Pacos Ferreira 268
HOL 21:45 Twente v De Graafschap 269
ITA 21:45 Milan v Brescia 270
FR1 22:00 Montpellier v Lyon 271
İS1 23:00 Real Madrid v Valencia 272
ARJ 23:10 Estudiantes v Argentinos Juniors 273
POR 23:15 Uniao Leiria v Braga 274
ARJ 01:15 Colon v River Plate 275

Etiketler: , , , ,

21 kasım pazar maç listesi

Kasım 20th, 2010 by admin

21 kasım 2010 pazar gününün iddaa canlı maç izle listesi aşağıdadır. spor toto süper lig’de oynanacak trabzon – eskişehir maçı ve akşam oynanacak kayseri – galatasaray maçı ligde dengeleri değiştirecek. iki karşılaşma için iddaa tahminimiz de 2,5 gol üstü. 21 kasım iddaa programı aşağıdaki gibidir. bu maçlara ve daha fazlasına internetten hemen tek maç olarak canlı bahis oynamak için sitemizdeki betsson ya da superbahis banner’larına tıklayın. ilk para yatırma işleminizde %100 bonus hediye edilecektir. bol kazançlar.

İS2 13:00 Xerez v Valladolid 301
HOL2 13:30 Go Ahead Eagles v Zwolle 302
ITA 13:30 Genoa v Juventus 303
TBA 13:30 Akhisar Bld.Genç. v Kartalspor 304
TBA 13:30 Giresunspor v Karşıyaka 305
TBA 13:30 Güngören Bld. v Adanaspor 306
TBA 13:30 Orduspor v TKİ Tavşanlı Linyitspor 307
ROM 14:00 Sportul Studentesc v SC Vaslui 308
TBA 14:00 Denizlispor v Diyarbakırspor 309
AL2 14:30 1860 München v FSV Frankfurt 310
AL2 14:30 Erzgebirge Aue v Alemannia Aachen 311
AL2 14:30 Augsburg v Karlsruhe 312
TSL 14:30 Antalyaspor v Gaziantepspor 313
DAN 15:00 Silkeborg v Esbjerg 314
YUN 15:00 Atromitos v Ergotelis 315
İNP 15:30 Blackburn v Aston Villa 316
HOL 15:30 Den Haag v Nac Breda 317
HOL 15:30 Groningen v Feyenoord 318
HOL 15:30 Heerenveen v Willem II 319
HOL2 15:30 Sparta Rotterdam v Dordrecht 320
HOL2 15:30 Waalwijk v MVV Maastricht 321
İSVK 15:30 Lugano v Sion 322
FRK 16:00 Angers v Le Havre 323
ITA 16:00 Brescia v Cagliari 324
ITA 16:00 Catania v Bari 325
ITA 16:00 Cesena v Palermo 326
ITA 16:00 Chievo v Inter 327
ITA 16:00 Lecce v Sampdoria 328
ITA 16:00 Parma v Lazio 329
NOP 16:00 Honefoss v Fredrikstad 330
İSVK 16:00 Neuchatel Xamax v Bellinzona 331
TSL 16:00 Trabzonspor v Eskişehirspor 332
AL1 16:30 Stuttgart v Köln 333
AVU 17:00 FC Wacker Innsbruck v Austria Vienna 334
DAN 17:00 Fc Cobenhagen v FC Nordsjaelland 335
DAN 17:00 SonderjyskE v Horsens 336
İBSL 17:00 Wimbledon v Kettering 337
POK 17:00 Beira Mar v Academica 338
POK 17:00 Olhanense v Nacional Madeira 339
POK 17:00 Portimonense v Vitoria Guimaraes 340
TSL 17:00 Ankaragücü v Büyükşehir Bld. 341
YUN 17:15 Aris Saloniki v Kerkyra 342
YUN 17:15 Larissa v Panionios 343
HOL 17:30 Utrecht v Nec Nijmegen 344
İNP 18:00 Fulham v Manchester City 345
FR1 18:00 Arles v Bordeaux 346
FR1 18:00 Lille v Monaco 347
POK 18:00 Maritimo v Vitoria Setubal 348
İS1 18:00 Espanyol v Hercules 349
İS1 18:00 Deportivo La Coruna v Malaga 350
İS1 18:00 Levante v Racing Santander 351
İS1 18:00 Osasuna v Sporting Gijon 352
İS2 18:00 Celta Vigo v Albacete 353
İS2 18:00 Cordoba v Villarreal II 354
İS2 18:00 Numancia v Granada 74 355
AL1 18:30 St. Pauli v Wolfsburg 356
BEL 19:00 Zulte Waregem v Standard Liege 357
DAN 19:00 Aalborg v Brondby 358
İS2 19:00 Tenerife v Alcorcon 359
TSL 19:00 Kayserispor v Galatasaray 360
TBA 19:00 Çaykur Rizespor v Boluspor 361
YUN 19:30 Kavala v AEK Atina 362
YUN 19:30 Olympiakos v Paok 363
İS1 20:00 Sevilla v Mallorca 364
ROM 20:30 FC Timisoara v Otelul Galati 365
BRE 21:00 Botafogo v Internacional 366
BRE 21:00 Palmeiras v Atletico Mineiro T 367
BRE 21:00 Sao Paulo v Fluminense 368
BRE 21:00 Vitoria v Corinthians 369
BEL 21:30 Club Brugge v Cercle Brugge 370
ITA 21:45 Napoli v Bologna 371
ARJ 22:00 San Lorenzo v River Plate 372
FR1 22:00 Lens v Lyon 373
İS1 22:00 Real Sociedad v Atletico Madrid 374
POK 22:15 Sporting Lisbon v Pacos Ferreira 375
BRE 23:30 Avai v Atletico Goianiense 376
BRE 23:30 Cruzeiro v Vasco de Gama 377
BRE 23:30 Goias v Santos 378
MEK 00:00 Monterrey (1) v (1) Pachuca 379
ARJ 00:10 Boca Juniors v Arsenal Sarandi 380
ARJ 00:10 Gimnasia La Plata v Velez Sarsfield 381
MEK 02:00 Santos Laguna (1) v (1) Jaguares 382
ARJ 02:15 Racing Club v Quilmes 383
ABD 03:30 FC Dallas v Colorado Rapids T 384

Etiketler: , , , , , ,
  • Yorumlar Kapalı
  • Posted in Genel

gaziantep – fenerbahçe maçının özeti

Kasım 13th, 2010 by admin

haftaiçi ziraat kupası’nda deplasmanda antalya’yı 3-1 mağlup ederek sürpriz yapan gaziantep ligde de son haftalarda iyi bir performans sergiliyor. fenerbahçe ise haftaiçi ankaragücü’ne 4-2 mağlup olmuştu. bugünkü gaziantep – fenerbahçe maçı için iddaa tahminimiz maç sonu direkt 1 ya da 3,5 gol üstü. gaziantep – fenerbahçe maçı lig tv’den canlı yayınlanacak. sitemizden maçı canlı dinleyebilirsiniz. karşılaşmaya internet üzerinden tek maç imkanıyla canlı bahis oynamak ve hemen kazanmaya başlamak için yayının altındaki/üstündeki betsson ya da superbahis banner’larına tıklayın.

gaziantepspor – fenerbahçe maçı 2-1 bitti. maçın özeti ve maç sonrası ntvspor’dan rıdvan dilmen’in yorumları aşağıdadır.
Bu Maçı Facebook’ta Paylaş

etiketler: 13 kasım cumartesi antep – fb maçı, fenerbahçe – gaziantepspor maçı saat kaçta, canlı maç izle, justin tv.

Etiketler: , , , , , , ,
  • Yorumlar Kapalı
  • Posted in Genel

galatasaray – ankaragücü maçının özeti

Ekim 17th, 2010 by admin

spor toto süper lig’de 8. hafta maçları tüm hızıyla devam ediyor. bugün saat 19:00′da başlayacak galatasaray – ankaragücü maçı için iddaa galatasaray galibiyetine 1,25, ankaragücü galibiyetine 7 oran veriyor. bizim maç için iddaa tahminimiz 2,5 gol üstü. iki takım arasındaki son maçı 3-0 bitmişti. galatasaray – ankaragücü maçı canlı yayını 19:00 itibariyle bu sayfada olacaktır. karşılaşmaya internetten tek maç imkanıyla ve en yüksek oranlarla canlı bahis oynamak için yayının altındaki/üstündeki betsson bahis sitesi banner’ına tıklayın.

galatasaray – ankaragücü maçını 4-2 ankaragücü yendi.

etiketler: 17 ekim 2010 gs – ankaragücü maçı saat kaçta, canlı maç izle, lig tv izle.

Etiketler: , , , , ,
  • Yorumlar Kapalı
  • Posted in Genel

kayseri – sivas maçının özeti

Ekim 17th, 2010 by admin

spor toto süper lig’de dün oynanan kayserispor – sivasspor maçından 4-1′lik kayserispor galibiyeti çıktı. 1-0 yenik duruma düşmesine rağmen maçı bırakmayan kayseri altın değerinde bir 3 puan kazanarak zirve mücadelesine tam gaz devam etti.
maçın özeti aşağıdadır.

Etiketler: , , , ,
  • Yorumlar Kapalı
  • Posted in Genel

« Previous Entries